با تریک های تبلیغاتی آشنا شوید

با تریک های تبلیغاتی آشنا شوید

تریک های تبلیغاتی

لقمه های کوچک بردارید

  1. اسکیموها و موریانه ها ، نهنگ و جانوران عظیم الجسه را به یک صورت می خورند … با لقمه های کوچک . 
  2. شروع یک شرکت یا معرفی یک محصول جدید را اگر انجام شده در نظر بگیرید کار بزرگی است . جنرال موتورز هنگام تاسیس به اندازه الان بزرگ نبوده و بدون هیچ مشتری ای در نخستین روز کاری درهایش را باز کرد، درست مانند شما . 
  3. مدیریت خوب، موقعیت یابی درست یک محصول و نگرش هرگز تسلیم نشو 
  4.  حتی با لقمه های کوچک هم یک وعده ممکن است بیشتر از توان شما شود .

توجه : مسئله مجله موفقیت، داستان هرب وست است که در سپتامبر 1992 اتفاق افتاد . او شرکتی را تاسیس کرد که ضد قوانین CPA در هر ایالتی بود . او کسب و کارش را با کارت اعتباری شخصی اش اداره میکرد . در برهه ای 400.000 دلار بدهکار بود و تحت پیگرد قانونی قرار گرفته بود . بانک اتومبیلش را مصادره کرد، اما او هرگز تسلیم نشد . او می گوید “من همیشه می دانستم موفق می شوم”.

9 سال بعد 9 ایالت قوانین شان را تغییر داده بودند و وست، مدیر عامل یک شرکت 36 میلیارد دلاری بود . این نوع قاطعیت، انگیزه و نگرش است که به موفقیت منجر می شود … شما آن را دارید ؟

دعوت به طرح شکایات درباره کسب و کار یا محصول‌تان

شکایت از کسب و کارتان را برای مشتریان آسان کنید . پس از فروز با آ«ها تماس بگیرید . کارت پستالی با مضمون ” همه چیز روبه‌ره بود ” ؟ یا “کارمان چطور بود ؟ ” برای آنها بفرستید . 

اگر محصول تان مشکلی داشته باشد چطور از آن مطلع می شوید ؟ بعتر نیست به جای آنکه منتظر بمانید صد ها مشتری ناراضی گیرتان بیاید، بلافاصله بازخورد و شکایت مشتریان را دریافت کنید . 

 مشکل 100 دصد بی نقص

  1. اگر به اندازه کافی روی یک تبلیغ، بروشور یا ایمیل کار کنید در نهایت بی نقص میشود، اما این امر حقیقت ندارد . 
  2. واقعیت آن است که هیچ پروژه ارتباطی به بیش از 90 درصد کمال نمی رسد . همیشه چیزی هست که باید بازینی شود . بهبود یابد .
  3. بهتر است به جای دنبال کردن هدف موهوم رسیدن به یک پروژه 100 درصد بی نقص، پروژه 90 درصد تکمیل شده را قبول و آن را تمام کنید، به این ترتیب می تواند تاثیرگذاری اش را شروع کند . 
  4. اگر یک محصول یا کسب و کار جدید دارید، نکته مهم آن است که به دیگران یک نوع پیام برسانید . شما به مشتری یا ارباب رجوع نیاز دارید و بهتر است هرچه سریع تر آنها را به دست آورید . هر روز که کار را به تاخیر بندازید، رقبای شما شانس بهتری برای رسیده به مشتری های شما خواهند داشت . 
“Source = “smalltownmarketing
مطالب مرتبط با تریک های تبلیغاتی : راهکار های تبلیغات حرفه ای