نیازمندی رایگان خرید و فروش

نیازمندی رایگان خرید و فروش

تاثیر نیازمندی های رایگان در فروش

همه بر این موضوع اعتقاد داریم که فروش بدون دیده شدن و تبلیغات امکان پذیر نخواهد بود یعنی بدون بازاریابی هیچ مشتری از محصول ما باخبر نیست. پس هدف ما از این موضوع بدست آوردن مشتری و افزایش فروش است. اما ما باید راه و روش های درست این کار را بلد باشیم اتا بتونیم درست به هدف بزنیم و قلابمان را پر از مشتری کنیم و در صورت انتخاب مسیر اشتباه فقط به دور ریختن پول و وقت ما منجر خواهد شد. در این پست قصد داریم در مورد این موضوع و تاثیر آن بر فروش صحبت کنیم.

 تبلیغات با ثبت نیازمندی رایگان

یکی از روش هایی که با توجه به اینکه هزینه ای ندارد و بسیار برای شما پربازده خواهد بود ثبت آگهی رایگان است. اما چرا پربازده است؟

 • در مقابل تبلیغات تلویزیون، رادیو و مجله بسیار کم هزینه است

 • تبلیغات در سایت های تبلیغات رایگان هدفمند است

  یعنی شما در جایی تبیلغ می کنید که مخاطبان به دنبال شما می گردند و لی در تلویزیون و رادیو با توجه به هزینه های هنگفتی که می پردازید ، بسیاری از مخاطبان علاقه ای به دیدن و شنیدن تبلیغات شما ندارند

 • آگهی شما توسط این سایت ها در گوگل به نام برند شما ثبت می شود

به برند شدن شما کمک می کند


انتشار آگهی رایگان اینترنتی

بیشتر بخوانید >>چرا انتشار آگهی رایگان اینترنتی از تبلیغات تلویزیون موثر تر است؟


اثر بخشی آگهی و نیازمندی رایگان خرید و فروش

سایت های آگهی رایگان زیادی هستند که مشاغل می توانند محصولات و خدمات خود را آگهی رایگان کنند که کاربران اینترت از طریق گوگل با برند اون آشنا بشن و ارتباط برقرار کنند.

با توجه به تغییرات تکنولوژی و سبک و شیوه های زندگی مردم یعنی:

 • افزایش بیشمار کاربران ایترنت

 • امروزه گوشی از اعضای اساسی زندگی مردم شده است

 • افزایش رقابت

 • ….

بنابراین هر کسب و کاری باید با این شرایط به وجود آمده باید وفق پیدا کنه و چرا که دیگر روش های قدیمی و سنتی تبلیغات عملا دارن منسوخ میشن و یا اگر فعلا جواب میده هیچ تضمینی وجود نداره در آینده این روش ها جواب بده. پس باید شروع کنید به یادگیری چرا که احتمالا اگر سهل انگاری کنید:

 1. از رقابت با دیگر هم صنفیان تان  عقب خواهید ماند

 2. اگر روش های قدیمی منسوخ شد برشکست خواهید شد

از طرف دیگر از لحاظ عقلی برای کسب و کار ها بهتر است که جایی باشند که بیشترین مشتری را داشته باشند. با توجه به حضور کاربران ملیونی اینترنت و شبکه های مجازی، پس بنابراین حضور در این فضا و ثبت نیازمندی رایگان منجر به افزایش مشتری و در ادامه به افزایش فروش خواهد انجامید.

نیازمندی آگهی رایگان تخته

سایت تبلیغات رایگان تخته باتوجه به بازدید بالا و رتبه خوبی که در میان سایت های ایرانی داره میتونه در پیشبرد اهداف تبلیغات اینترنتی تون کمک شایانی باشه . در ضمن این سایت یک صفحه رایگان فروشگاهی در اختیار مشاغل قرار میده تا بتونن  یک فروشگاه مجازی در فضای اینترنت داشته باشند.

 

 

یکی از روش هایی که با توجه به اینکه هزینه ای ندارد و بسیار برای شما پربازده خواهد بود ثبت آگهی رایگان است. اما چرا پربازده است؟

در مقابل تبلیغات تلویزیون، رادیو و مجله بسیار کم هزینه است
تبلیغات در سایت های تبلیغات رایگان هدفمند است