معرفی چند 👑 سایت ثبت آگهی رایگان 📣

معرفی چند 👑 سایت ثبت آگهی رایگان 📣

آگهی رایگان

شاید بپرسید چرا باید برای ارسال آگهی های اینترنتی وقت گذاشت؟ آیا این روش تبلیغاتی فایده ای هم خواهد داشت؟ تبلیغات، یک کسب و کار را آن چنان رونق می تواند دهند که به راحتی متوجه تاثیر آن خواهید شد . در واقع شرکت های بزرگی که امروزه همه ما با نام آن ها اشنا هستیم روزی با همین آگهی های رایگان شروع به فعالیت کرده اند و بعد از لمس کردن تاثیر فوق العاده آن به این نتیجه رسیده اند که پول دادن برای تبلیغاتی خرج کردن نیست بلکه سرمایه گذاری است .

شما باید برای رسیدن به موفقیت از شرکت های بزرگ الگو بگیرید و به دقت زیر نظر داشته باشید . همه سایت های بزرگ و برند های مشهور حتی با اینکه تبلیغات پرهزینه تلوزیونی خود را دارند، با این وجود هیچ وقت تبلیغات اینترنتی را کنار نمی گذارند . بهترین کار برای شروع تبلیغات، درج آگهی رایگان است چرا که هر چقدر هم در آن ضعیف باشد و تجربه ای نداشته باشید با انجام آن نه تنها چیزی را از دست نداده اید بلکه به مرور به پیچ و خم کار هم آشناتر خواهید شد .

اما شاید فکر کنید که انجام تبلیغات اینترنتی کار سختی نیست و به راحتی میتوان آن را انجام داد .بله به راحتی و در کمتر از چند دقیقه می توانید آگهی رایگان ارسال کنید اما این تبلیغ تا چه حد موثر خواهد بود ؟ شما دو راه دارید . یا می توانید از افراد متخصص در این کار استفاده کنید که به طبع، هزینه بر خواهد بود ویا می توانید با مرور زمان و انجام آزمون و خطا خودتان در این کار خبره شوید .

اما چگونه باید آزمون و خطا انجام داد ؟ برای انجام آزمون و خطا شما باید در هر آگهی هدفی را داشته باشید که بستگی به کسب و کارتان دارد و مشتریان هدفتان . برای مثال شما باید در چند آگهی از عناوین خاصی استفاده کنید تا ببینید که کدام یک افراد بیشتری جذب خواهد کرد . ممکن است مشتریان شما، بیشتر به گارانتی کالای مد نظرشان توجه کنند ویا اینکه بیشتر به کیفیت دقت کنند . بنابراین با این آزمون و خطا بعد از مدتی با مشاهده تعداد بازدید هر آگهی به راحتی میتوانید تشخیص دهید، جامعه هدفتان جذب چه عناوینی می شوند .

همین آزمون و خطا را هم باید برای متن، تصویر، برچسب و کلید واژه اصلی آگهی تان داشته باشید .اگر کمی صبر داشته باشید و پشتکار، به پیچ و خم کار آشنا خواهید شد .اولا شما باید بدانید که عنوان آگهی حتی از متن و تصویر آن مهم تر است و باید وقت بیشتری را برای انتخاب آن صرف کنید . فیسبوک که همیشه به تبلیغات اینترنتی تاثیر گذارش مشهور است، میزان اهمیت عنوان آگهی را این گونه بیان می کند :” اگر زمانی را که برای آماده کردن متن تبلیغتان صرف کرده اید یک 1 ساعت باشد، باید برای عنوان حد اقل یک روز زمان بگذارید “.

درج آگهی تبلیغات رایگان

انتخاب تصویر مناسب تا چه اندازه در تبلیغات موثر خواهد بود ؟

در همین ابتدای کار باید توجه داشته باشید که آگهی های دارای تصویر 5 برابر آگهی های بدون عکس بازدید دارند. بنابراین اهمیت آن را دست کم نگیرید .دقت داشته باشید که موتور های جست و جو گر گوگل به شدت روی قانون کپی حساس هستند .پس تا جایی که می توانید از تصویر های دانلودی استفاده نکنید .همین قانون مهم هم برای متن و عنوان آگهی تان برقرار است، یعنی شما نباید در سایت های مختلف از یک متن و تصویر و عنوان استفاده کنید و با این کار گوگل آگهی شما را به عنوان اسپم شناسایی می کند و تبلیغتان را جریمه خواهد کرد .

جریمه کردن آگهی توسط گوگل هم به این صورت است که اگر شخصی عنوان آگهی شما را دقیقا سرچ کند در صفحه اول گوگل نخواهید بود .سعی کنید خودتان عکس آگهی را گرفته باشید و یا اگر می خواهید از تصاویر موجود در اینترنت استفاده کنید حتما با نرم افزار های ویرایش تصویر کمی آن را تغییر دهید . این تغییر می تواند سایز عکس، رنگ و … باشد . دومین عامل جذب کننده بعد از عنوان، تصویر آگهی است . مشتریان همیشه به آگهی های دارای تصویر اعتمادی بیشتری دارند و تبلیغات بدون تصویر را به صورت ناخودآگاه مشکوک می پندارند .

چگونه متن آگهی را حرفه ای تدوین کنیم ؟

سومین اصل در تبلیغ، متن شماست .شاید اهمیت عنوان و تصویر برای جذب مشتری بسیار بیشتر باشد اما باید توجه داشته باشید که عنوان و تصویر قدم اول برای کلیک کردن بر روی آگهی رایگان شما هستند و قدم بعدی که بسیار هم مهم است، متقاعد کردن مشتری برای خرید از شماست که این کار را متن آگهی بر عهده خواهد داشت .سعی کنید متن را به صورت خلاصه بیان کنید. البته نه به این معنا که از جزئیات محصول صرف نظر کنید . شما باید برای خلاصه کردن متن از کلیاتی که نیازی به گفته شدن ندارند صرف نظر کنید . جزئیات محصولات و یا خدمات شما باید کاملا بیان شوند چرا که این کار به مشتری اطمینان خاطر می دهند .

متن آگهی نباید شلوغ به نظر برسد و این کار را میتوان با استفاده درست از پاراگراف ها انجام داد . معمولا متن زمانی خوانایی بالایی دارد که هر 300 کلمه در یک پاراگراف باشد و 300 کلمه بعدی در پراگراف بعدی . وقتی که دارید متن را آماده میکنید سعی کنید از عباراتی که به نظرتان مشتری آن ها را سرچ خواهد کرد استفاده کنید .مثلا اگر در مورد گوشی آیفون se 2020 دارید تبلیغ می کنید باید در متن عبارتی مثل گوشی آیفون اس ای 2020 هم قرار دهید و بولد کنید .این کار باعث میشود که متن شما از نظر گوگل قوی به نظر برسد و امتیاز بیشتری را کسب کند .

تبلیغات رایگان در سایت های معتبر

عنوان تبلیغ را چگونه باید انتخاب کرد ؟

برای اینکه بهترین عنوان را برای آگهی رایگان خود انتخاب کنید باید بدانید که جامعه هدف شما بیشتر چه چیزی را در اینترنت سرچ می کنند . هر چقدر که عنوان شما به چیزی که مشتریان سرچ میکنند نزدیک تر باشد جایگاه بهتری خواهد گرفت . اما چطور بفهمیم مشتریان بیشتر چه چیزی را سرچ می کنند ؟ برای فهمین این موضوع شما باید وارد سایت گوگل ترندز شوید . در این سایت هر چیزی را که سرچ کنید به شما نشان خواهد داد که چه عناوینی بیشتر سرچ شده است .

برای مثال اگر عبارت آیفون را در 30 روز گذشته سرچ کنید می بینید که طی این مدت بیشترین عبارت سرچ شده گوشی آیفون se هست . بنابراین اگر از این عنوان استفاده کنید طبیعتا بازدید بیشتری خواهید داشت .سایت گوگل ترندز یک قابلیت بسیار مهم دیگری هم دارد و آن هم قابلیت مقایسه کلمات با هم است . برای مثال اگر دو کلمه آیفون را با ایفون مقایسه کنید خواهید دید که ایفون بدون آکولاد بیشتر سرچ شده، پس اگر از ایفون بدون آکولاد در عنواتان استفاده کنید بازدید بیشتری خواهید داشت .

نکات ضروری در مورد برچسب ها و هشتگ ها

دوستان عزیز استفاده از برچسب ها و هشتگ ها برای هر متنی به شکل شگفت انگیزی در دیده شدن آن تاثیر گذار است بنابراین باید در انتخاب برچسب و یا هشتگ نهایت دقت را داشته باشید .نکته مهمی که در این مورد باید بدانید این است که استفاده بیش از حد برچسب نه تنها کمکی نمی کند بلکه توسط گوگل به عنوان اسپم شناخته شده و آگهی نوشته شما جریمه خواهد شد .به یاد داشته باشید که به هیچ وجه نباید عنوان و کلمه کلیدی نوشته تان را در برچسب یا هشتگ ننویسید .

اگر می خواهید برای آگهی خود برچسب بزارید،بیشتر از 5 برچسب چیزی ننویسید . البته اگر هم میخواهید برچسب های زیادی قرار دهید اشکالی ندارد ولی بدانید که توسط خود سایت حذف خواهند شد چرا که هر برچسب تبدیل به یک صفحه کامل خواهد شد و سرعت سایت را کاهش خواهند داد. پس سعی کنید بر چسب های مهم را فقط انتخاب کنید .

آگهی رایگان یا تبلیغات پولی ؟

اگر در ابتدای کار هستید بهترین گزینه آگهی رایگان است . درست است که تبلیغات پولی به هیچ عنوان قابل مقایسه با رایگان نیست ولی برای شروع این کار مناسب نیست . البته در سایت تخته شما اگر از تبلیغات پولی استفاده کنید، متخصصان ما به صورت رایگان آگهی شما را سئو خواهند کرد . توجه داشته باشید که سایت های مشابه این کار را با هزینه اضافی برایتان انجام میدهند . ولی در سایت تخته آگهی ها با این که به نسبت همه سایت ها تعرفه های بسیار پایین تری دارد، سئو متن شما را هم رایگان انجام داده خواهد شد .

شاید بپرسید چرا سایت تخته این کار را به صورت رایگان انجام میدهد؟ در پاسخ باید گفت که سایت ما در ابتدای کار خود است و در این مرحله باید تمام تلاش خود را برای بیشتر دیده شدن کند. برای دیده شدن بیشتر ما مجبور به این کار هستیم پس احتمال اینکه این کار (سئو رایگان متن) را بعدا دیگر به صورت رایگان انجام ندهیم بسیار بالاست چون این کار نیازمند وقت صرف کردن اضافی برای آگهی هاست .

آگهی رایگان

انتخاب بهترین سایت ها یا انتخاب بهترین سایت ؟

اگر به تبلیغات سایت ها کمی دقت کرده باشید حتما متوجه شده اید که عمدتا تبلیغات مشابهی در آن ها وجود دارد اما چرا ؟ چرا تقریبا در همه سایت ها تبلیغ بازی زولا هست ؟ چرا زولا کار تبلیغ را تنها در یک سایت خلاصه نکرده ؟

کاری به جواب ای سوالات نداشته باشید، نکته اصلی این است که شما باید از این روش های تبلیغاتی الگو بگیرید و پیشرفت کنید .شما هم باید برترین سایت های درج آگهی را پیدا کنید و در همه آن ها اقدام به معرفی کسب و کارتان کنید . اما چطور می توان برترین سایت ها را شناخت ؟ برای اینکار تنها باید چند کلید واژه را در گوگل جست و جو کنید .برای مثال کلید واژه هایی مثل :

 • آگهی رایگان
 • درج آگهی
 • ثبت آگهی
 • تبلیغات رایگان
 • آگهی ویژه

خوب بعد از سرچ این کلید واژه ها موتور های جست و جو گر گوگل برترین سایت هایی که در مورد هر کلید واژه کار کرده اند را به شما نمایش میدهد . شما باید نام 20 سایت برتر هر کلید واژه را ببینید و به یاد بسپارید . وقتی همه کلید واژه ها را سرچ کردید و سایت ها را دیدید، نام بیشترین سایت هایی که برایتان تکرار شده را یادداشت کنید . به همین راحتی برترین سایت ها را می توانید بشناسید .

شاید بپرسید چه لزومی به این کار هست؟ چرا باید سایت هایی که نامشان بیشتر تکرار شده را انتخاب کنیم، همون سایت هایی که با سرچ کلید واژه اولی نشان داده شدند مگه برترین سایت ها نیستند ؟ در پاسخ به این سوال باید بدانید که برخی از سایت ها نام دامنه شان را بر اساس کلید واژه انتخاب میکنند . برای مثال اگر سایتی وجود داشته باشد که دامین تبلیغات رایگان را داشته باشد هرچقدر هم که ضعیف باشد با سرچ تبلیغات رایگان نمایش داده خواهد شد .به همین دلیل است که نباید تنها به نتایج نمایش داده شده اولین کلید واژه بسنده کنید .

در حال حاظر پر بازدید ترین سایت های نیازمندی عبارت اند از :

 1. دیوار
 2. شیپور
 3. ایسام
 4. آفتاب
 5. ایستگاه
 6. تخته
آگهی رایگان

بهترین روش های تبلیغات کسب و کار کدام اند ؟

انواع روش های تبلیغ

 1. تبلیغات اینترنتی
 2. تبلیغات تلویزیونی
 3. تبلیغات از طریق بنر ها و آگهی های فیزیکی

روش سوم یعنی بنر ها و آگهی های فیزیکی که در سطح شهر چسبانده می شوند روش مناسبی برای شروع کار نیستند و اغلب توسط شرکت هایی انجام میگیرد که تبلیغات اینترنتی و تلوزیونی موفقی داشته اند و به سراغ این شیوه هم آمده اند .تبلیغات تلوزیونی بدون شک بیشترین بازدهی را خواهد داشت اما آیا هر کسب و کاری قادر به انجام آن خواهد بود؟

اما امروزه با گسترش فوق العاده سریع اینترنت و فضای مجازی میان همه قشر های جامعه تبلیغ هم وارد این زمینه هم شده است . همان طور که می دانید هر چیزی که چشمان زیادی را به سمت خود خیره کند فضای پربازدهی برای معرفی کسب و کارها و تبلیغ خواهد بود . معرفی کسب و کار در اینترنت را به چند شیوه متفاوت می توان انجام داد :

 1. سایت های اشتراک تصویر :
  یکی از مکان هایی که در حال حاظر بسیار مخاطب دارد سایت Pintrest هست که کسب و کار زیادی هم در حال تبلیغ خود و محصولاتشان در آن هستند .
 2. سایت های اشتراک ویدئو :
  روش دیگری برای تبلیغ، استفاده از سایت پربیننده آپارات و یا حتی یوتیوب هست که بازده فوق العاده بالایی هم دارند و شما حتما باید در آن ها فعالیت داشته باشید.
 3. شبکه های اجتماعی :
  اگر صاحب کسب و کاری هستید و می خواهید پیشرفت کنید این کار بدون بهره بردن از شبکه های اجتماعی یا ممکن نخواهد بود و یا بسیار کند خواهد بود و یا اگر زمان کافی برای همه این شبکه های مجازی ندارید زمان خود را تنها بر روی اینستاگرام بگذارید چرا که در حال حاظر بیشترین کاربر را در سراسر دنیا دارد و فضایی بسیار مساعد برای درج آگهی است.
 4. سایت های نیازمندی و درج آگهی :
  اما همان طور که متوجه شدید همه روش های قبل به عنوان روش های جانبی مورد استفاده قرار می گیرند و همه کسب و کار ها حداکثر زمان برای معرفی خود را بر روی سایت خود و یا درج آگهی در سایت های نیازمندی می گذارند .اما آیا همه افراد توانایی ایجاد و اداره سایت را دارند ؟ اگر قصد دارید سایت اختصاصی داشته باشید باید چند نکته را بدانید :

  سایت ها فقط زمانی به نتیجه می رسند که توسط افراد حرفه ای سئو شوند، بنابراین برای اینکار نیازمند هزینه کردن هستید و همیچین زمان . هزینه کردن برای اینکار زیاد مهم نیست این زمان است که کار شما را سخت خواهد کرد .در عوض شما می توانید با استفاده از درج آگهی در سایت هایی که خود بیننده دارند و دارای رنک مناسبی هم هستند همان کاری که می خواهید در سایت شخصیتان انجام دهید در این سایت ها انجام دهید .

طبیعتا استفاده از سایت های نیازمندی از همه نظر به صرفه تر خواهد بود .به این نکته هم توجه داشته باشید که شما حتی اگر سایت هم داشته باشید مجبور به درج آگهی در این نوع سایت ها هستید پس به هر حال استفاده از آن ها واجب است و نباید از برنامه شما حذف شوند .

آگهی رایگان

ترفند های تبلیغاتی

به این بخش با دقت توجه کنید . همه شرکت ها و کسب وکار ها برای تبلیغ در بسیاری از سایت ها اقدام به درج آگهی می کنند و شما هم باید این کار را انجام دهید اما به گونه ای دیگر . همان طور گفته شد شما نباید به هیچ وجه از عنوان، متن و تصویر تکراری در همه سایت ها استفاده کنید . راهکار این است : وقتی که می خواهید مثلا در 10 سایت اقدام به ارسال آگهی رایگان کنید باید یک از یک عکس 10 سایز متفاوت بسازید که یکی نباشند به جای اینکه 10 عکس متفاوت استفاده کنید .

مرحله بعد عنوان و متن آگهی رایگان شماست . در عنوان یک تغییر کوچک ایجاد کنید و همین عنوان با تغییر کوچکش را به عنوان خط اول متن‌تان قرار دهید . این راهکار شاید سایده به نظر رسد و فکر کنید که فایده ای نخواهد داشت ولی اینطور نیست . با همین روش ساده میتوانید موتور های جسب و جوب گوگل را فریب دهید و لازم نیست برای هر آگهی متن و تصویر خاصی داشته باشید که تهیه آن ها زمان بر باشد .

ترفند دیگری که شما را می تواند کمک کند این است که از تصاویر با کیفیت مناسب اما حجم پایین استفاده کنید .اما چرا ؟ ببینید سایت های نیازمندی معمولا چون حجم بالایی برای اطلاعات ندارند مجبود هستند که تصاویر کاربران را خود کم حجم کنند . به همین دلیل است که وقتی شما یک آگهی را ارسال می کنید کمی زمان میبرد تا آگهی رایگان در سایت مد نظرتان منتشر شود .اما بهترین روش برای کاهش حجم عکس بدون افت کیفیت استفاده از سایت squoosh است . سعی کنید حجم عکس ها را به زیر 100 کیلوبایت بیاورید .