چگونه بهترین سایت درج آگهی تبلیغاتی را پیدا کنیم ؟

چگونه بهترین سایت درج آگهی تبلیغاتی را پیدا کنیم ؟

سایت درج آگهی تبلیغاتی

برای پیدا کردن بهترین سایت درج آگهی تبلیغاتی راه کار های بسیار ساده ای وجود دارد که با صرف کمی زمان به آن خواهید رسید . البته که سایت های مختلف ویژگی های خاص خود را دارند و شما باید با توجه به خواسته هایتان انتخاب کنید . این نکته را فراموش نکنید که انتخاب یک تا تعداد کمی سایت برای تبلیغ نمی توان گفت کار اشتباهی است اما این کار بازدهی بالایی نخواهد داشت بنابراین شما باید تا جایی که می توانید در سایت های مختلف تبلیغ کنید و به معرفی کسب و کارتان بپردازید .

برای پیدا کردن بهترین سایت درج آگهی تبلیغاتی شما باید چندید کلید واژه را در گوگل سرچ کنید .برای مثال کلید واژه هایی که سرچ می کنید می توانند :

  1. تبلیغات رایگان
  2. درج آگهی
  3. ثبت آگهی
  4. معرفی کسب و کار
  5. درج تبلیغات رایگان
  6. تبلیغات اینترنتی رایگان
  7. و …

خوب در مرحله بعد از سرچ شما باید توجه کنید و ببینید که با سرچ هر کلید واژه گوگل چه سایت هایی را پیشنهاد می کند . شما باید نام 20 سایت های مهم از نظر گوگل در این زمینه را به خاطر بسپارید و با سرچ کلید وارژه های بعدی ببینید که نام کدام سایت ها را بیشتر می بینید . بعد از سرچ کلید واژه های مد نظرتان به راحتی خواهید فهمید که کدام سایت ها در این زمینه ها بیشتر فعالیت کرده اند و گوگل پیشنهاد می کند .

درج آگهی تبلیغات رایگان

ثبت آگهی در سایت های تبلیغاتی

اما همان طور که اشاره شد شما نباید به هیچ وجهی به دنبال برترین سایت درج آگهی تبلیغاتی باشید، شما باید به دنبال برترین سایت های درج آگهی تبلیغاتی باشید . اگر خودتان کمی در وبسایتهای پر طرفدار ایرانی رفته باشید با کمی دقت می بینید که در همه آنها تبلیغات مشابهی هست . برای مثال تبلیغ بازی زولا را تقریبا در همه سایت های بزرگ ایرانی دیده اید .

آیا شرکت سرنا گیمز نمی توانست فقط برترین سایت ایرانی را انتخاب کند و تنها در آن تبلیغ خود را داشته باشد ؟ البته که می تواند اما سرنا گیمز به خوبی میداند که هر سایتی کاربران مخصوص خود را دارد و می خواهد از همه سلیقه ها استفاده کند تا بیشتر دیده شود . شما هم باید همین کار را انجام دهید، شاید این کار هزینه داشته باشد اما این هزینه نیست، این سرمایه گذاری برای آینده شغلی خودتان است .

سایت های درج آگهی تبلیغاتی

امروزه سایت های درج آگهی تبلیغاتی زیاد و متنوعی وجود دارند که شما را در معرفی کسب و کارتان کمک می کنند .استفاده از سایت درج آگهی تبلیغاتی بسیار به صرفه تر از سایر روش های معرفی کسب و کارتان است .روش هایی متعددی برای تبلیغ کسب و کار وجود دارد برای مثال : استخدام افراد بازاریاب و متخصص – استفاده از بنر های سطح شهر – ساخت ویدئوهای تبلیغاتی برای تلوزیون و …

اما آیا روش های اشاره شده از نظر مالی قابل مقایسه با سایت درج آگهی تبلیغاتی هستند ؟ هر چند که هزینه کردن بر روی همین روش های پر هزینه چیزی به جز سود چندید برابری نخواهد داشت ولی آیا به جز افراد محدودی بقیه می توانند هزینه این کار را تامین کنند ؟

شما می توانید با هزینه ای کمتر از 20 هزار تومن در بسیاری از سایت های ثبت آگهی برای چندید ماه معرفی کسب و کارتان را در صفحه اول داشته باشید و بازدید بسیار بالایی بگیرید .آیا این قیمت قابل مقایسه با استخدام افراد متخصص، تبلیغات تلوزیونی و … است ؟